Délelőtti menetrend hétköznapokon

Megálló Idő Megálló Idő Megálló Idő
Petőfi telep forduló 7:00 Schiff ház 8:54 Táncsics- Temető 11:45
Nefelejcs – Bimbó 7:01 Buszforduló érk 8:55 Táncsis- Csokonai 11:46
Állomás u. 7:02 Buszforduló ind 9:00 Halászkert érk 11:48
Erzsébet iskola 7:03 Schiff ház 9:02 Halászkert ind 12:10
Vasútállomás X 7:05 Körforgalom 9:03 Katolikus templom 12:12
Eskü tér 7:06 Akácfa utca 9:05 Eskü tér 12:14
Csokonai iskola 7:08 Könyvtár 9:06 Erzsébet iskola 12:15
József A – Mendei 7:09 Városközpont 9:07 Állomás u. 12:16
Táncsics- Temető 7:11 Széchényi u 9:08 Nefelejcs – Bimbó 12:17
Táncsics- Csokonai 7:12 Vasútállomás érk 9:10 Petőfi telep forduló 12:20
Halászkert 7:13 Vasútállomás ind 9:30 Liget Lakópark 12:22
Széchényi u 7:14 Széchényi u. 9:31 Vasútállomás érk 12:25
Vasútállomás 7:16 Posta 9:33 Vasútállomás ind 12:30
Liget Lakópark 7:19 Könyvtár 9:34 Széchényi u. 12:31
Petőfi telep érk 7:20 Akácfa utca 9:35 Posta 12:33
Petőfi telep forduló 7:25 Körforgalom 9:37 Könyvtár 12:34
Nefelejcs – Bimbó 7:26 Schiff ház 9:38 Akácfa utca 12:35
Állomás u. 7:27 Buszforduló 9:40 Körforgalom 12:37
Erzsébet iskola 7:28 Laktanya 9:43 Schiff ház 12:38
Vasútállomás X 7:30 Schiff ház 9:47 Buszforduló 12:40
Eskü tér 7:31 Körforgalom 9:48 Schiff ház 12:42
Katolikus templom 7:33 Uszoda 9:49 Körforgalom 12:43
Halászkert 7:35 Temető bejárat 9:50 Uszoda 12:45
Táncsics- Csokonai 7:36 Táncsics- Temető 9:51 Táncsics- Temető 12:47
Táncsics- Temető 7:37 Táncsis- Csokonai 9:52 Táncsis- Csokonai 12:48
Uszoda 7:38 Halászkert 9:53 Halászkert 12:50
Körforgalom 7:39 Széchényi u 9:54 Halászkert ind 13:10
Schiff ház 7:40 Vasútállomás 9:56 Katolikus templom 13:12
Buszforduló 7:42 Liget Lakópark 9:59 Eskü tér 13:14
Schiff ház 7:44 Petőfi telep forduló 10:00 Erzsébet iskola 13:15
Körforgalom 7:45 Nefelejcs – Bimbó 10:01 Állomás u. 13:16
Akácfa utca 7.47 Állomás u. 10:02 Nefelejcs – Bimbó 13:17
Könyvtár 7:48 Erzsébet iskola 10:03 Petőfi telep 13:20
Városközpont 7:49 Eskü tér 10:04 Nefelejcs – Bimbó 13:21
Széchényi u 7:50 Vörösmarty – Szent I 10:05 Állomás u. 13:22
Vasútállomás 7:52 Vasútállomás érk 10:07 Erzsébet iskola 13:23
Uszoda 8:10 Vasútállomás ind 10:30 Vasútállomás X 13:25
Körforgalom 8:11 Széchényi u. 10:31 Vasútállomás X ind 13:30
Schiff ház 8:13 Posta 10:33 Eskü tér 13:31
Buszforduló 8:14 Könyvtár 10:34 Csokonai iskola 13:33
Laktanya 8:17 Akácfa utca 10:35 József A – Mendei 13:34
Schiff ház 8:21 Körforgalom 10:37 Körforgalom 13:36
Körforgalom 8:22 Schiff ház 10:38 Uszoda 13:37
Akácfa utca 8:24 Buszforduló 10:40 Temető bejárat 13:38
Könyvtár 8:25 Schiff ház 10:42 Táncsics- Temető 13:39
Városközpont 8:26 Körforgalom 10:43 Táncsics- Csokonai 13:40
Széchényi u 8:27 Uszoda 10:44 Halászkert érk 13:41
Vasútállomás érk 8:29 Temető bejárat 10:45 Halászkert ind 13:45
Vasútállomás ind 8:30 Táncsics- Temető 10:46 Katolikus templom 13:46
Liget Lakópark 8:33 Táncsics- Csokonai 10:48 Eskü tér 13:47
Petőfi telep forduló 8:35 Halászkert 10:49 Erzsébet iskola 13:48
Nefelejcs – Bimbó 8:36 Széchényi u 10:50 Állomás u. 13:49
Állomás u. 8:37 Vasútállomás 10:52 Nefelejcs – Bimbó 13:50
Erzsébet iskola 8:38 Vasútállomás 11:30 Petőfi telep 13:51
Eskü tér 8:39 Széchényi u. 11:31 Liget Lakópark 13:53
Vörösmarty – Szent I 8:40 Posta 11:33 Vasútállomás érk 13:56
Vasútállomás 8:41 Könyvtár 11:34
Széchényi u. 8:42 Akácfa utca 11:35
Posta 8:44 Körforgalom 11:37
Táncsics- Csokonai 8:49 Schiff ház 11:38
Táncsics- Temető 8:50 Buszforduló 11:40
Temető bejárat 8:51 Schiff ház 11:41
Uszoda 8:52 Körforgalom 11:43
Körforgalom 8:53 Uszoda 11:44

 

…Mert Gyömrő fontos nekünk…