Délutáni menetrend munkanapokon

Megálló Idő Idő Idő Idő
Vasútállomás ind. 14:00 16:00 18:00
Széchényi u 14:01 16:01 18:01
Posta 14:03 16:03 18:03
Könyvtár 14:04 16:04 18:04
Akácfa utca 14:05 16:05 18:05
Körforgalom 14:07 16:07 18:07
Schiff ház 14:08 16:08 18:08
Buszforduló 14:10 16:10 18:10
Schiff ház 14:12 16:12 18:12
Körforgalom 14:13 16:13 18:13
Uszoda 14:15 16:15 18:15
Temető bejárat 14:16 16:16 18:16
József A – Mendei 14:17 16:17 18:17
Csokonai iskola 14:18 16:18 18:18
Katolikus templom 14:19 16:19 18:19
Halászkert 14:20 16:20 18:20
Széchényi u. 14:22 16:22 18:22
Vasútállomás érk. 14:23 16:23 18:23
Vasútállomás ind. 14:30 16:30 18:30
Liget Lakópark 14:33 16:33 18:33
Petőfi telep forduló 14:35 16:35 18:35
Nefelejcs – Bimbó 14:36 16:36 18:36
Állomás u. 14:37 16:37 18:37
Erzsébet iskola 14:38 16:38 18:38
Eskü tér 14:39 16:39 18:39
Vörösmarty – Szent I 14:41 16:41 18:41
Vasútállomás érk. 14:43 16:43 18:43
Vasútállomás ind. 15:00 15:30 17:00 17:30
Széchényi u 15:01 15:31 17:01 17:31
Posta 15:03 15:33 17:03 17:33
Könyvtár 15:04 15:34 17:04 17:34
Akácfa utca 15:05 15:35 17:05 17:35
Körforgalom 15:07 15:37 17:07 17:37
Schiff ház 15:08 15:38 17:08 17:38
Buszforduló 15:10 15:40 17:10 17:40
Laktanya 15:13 17:13
Schiff ház 15:16 15:42 17:16 17:42
Körforgalom 15:17 15:43 17:17 17:43
Uszoda 15:18 15:45 17:18 17:45
Táncsics- Temető 15:19 15:46 17:19 17:46
Táncsics- Csokonai 15:20 15:47 17:20 17:47
Halászkert 15:22 15:48 17:22 17:48
Széchényi u. 15:23 15:50 17:23 17:50
Vasútállomás érk. 15:25 15:51 17:25 17:51

…Mert Gyömrő fontos nekünk…