Esti menetrend munkanapokon

Megálló Idő Idő Megálló Idő
Vasútállomás ind. 19:00 20:00 Vasútállomás ind. 21:30
Széchényi u 19:01 20:01 Széchényi u 21:31
Posta 19:03 20:03 Posta 21:33
Könyvtár 19:04 20:04 Könyvtár 21:34
Akácfa utca 19:05 20:05 Akácfa utca 21:35
Körforgalom 19:07 20:07 Körforgalom 21:37
Schiff ház 19:08 20:08 Schiff ház 21:38
Buszforduló 19:10 20:10 Buszforduló 21:40
Laktanya 19:13 Laktanya 21:43
Schiff ház 19:16 20:12 Schiff ház 21:45
Körforgalom 19:18 20:13 Körforgalom 21:47
Uszoda 19:19 20:15 Uszoda 21:48
Táncsics- Temető 19:20 20:16 Temető bejárat 21:49
Táncsics- Csokonai 19:21 20:17 József A – Mendei 21:50
Halászkert 19:23 20:18 Csokonai iskola 21:51
Széchényi u. 19:25 20:19 Vörösmarty – Szent I 21:52
Vasútállomás érk. 19:26 20:21 Eskü tér 21:53
Vasútállomás ind. 19:30 20:30 Erzsébet iskola 21:54
Széchényi u 19:32 20:32 Állomás u. 21:55
Posta 19:33 20:33 Nefelejcs – Bimbó 21:57
Könyvtár 19:34 20:34 Petőfi telep forduló 21:58
Akácfa utca 19:35 20:35 Liget Lakópark 21:59
Körforgalom 19:37 20:37 Vasútállomás érk. 22:03
Schiff ház 19:38 20:38 Vasútállomás ind. 22:30
Buszforduló 19:40 20:40 Liget Lakópark 22:33
Schiff ház 19:42 20:42 Petőfi telep forduló 22:35
Körforgalom 19:43 20:43 Nefelejcs – Bimbó 22:36
Uszoda 19:45 20:45 Erzsébet iskola 22:37
Táncsics- Temető 19:46 20:46 Eskü tér 22:38
Táncsics- Csokonai 19:47 20:47 Vörösmarty – Szent I 22:39
Halászkert 19:48 20:48 Katolikus templom 22:40
Széchényi u. 19:50 20:50 Halászkert 22:41
Vasútállomás érk. 19:51 20:51 Könyvtár 22:42
Akácfa utca 22:43
Körforgalom 22:44
Schiff ház 22:45
Buszforduló 22:46
Laktanya 22:49
Schiff ház 22:51
Körforgalom 22:52
Uszoda 22:53
József A – Mendei 22:54

…Mert Gyömrő fontos nekünk…