Hajnali menetrend munkanapokon

 

Megálló Idő Megálló Idő Megálló Idő
Uszoda 3:35 Buszforduló 4:45 Uszoda 5:50
Körforgalom 3:37 Schiff ház 4:47 Körforgalom 5:52
Schiff ház 3:38 Körforgalom 4:48 Schiff ház 5:53
Buszforduló 3:40 Akácfa utca 4:50 Buszforduló 5:55
Schiff ház 3:42 Könyvtár 4:51 Laktanya 5:58
Körforgalom 3:43 Városközpont 4:52 Schiff ház 6:02
Akácfa utca 3:45 Széchényi utca 4:53 Körforgalom 6:03
Könyvtár 3:46 Vasútállomás 4:55 Akácfa utca 6:05
Városközpont 3:47 Csokonai iskola 4:57 Könyvtár 6:06
Széchényi utca 3:48 József A – Mendei 4:58 Városközpont 6:07
Vasútállomás érk 3:50 Uszoda 5:00 Széchényi utca 6:08
Vasútállomás ind 3:55 Körforgalom 5:02 Vasútállomás érk 6:10
Csokonai iskola 3:57 Schiff ház 5:03 Vasútállomás ind 6:15
József A – Mendei 3:58 Buszforduló 5:05 Liget Lakópark 6:18
Uszoda 4:00 Schiff ház 5:07 Petőfi telep forduló 6:20
Körforgalom 4:02 Körforgalom 5:08 Nefelejcs – Bimbó 6:21
Schiff ház 4:03 Akácfa utca 5:10 Állomás u. 6:22
Buszforduló 4:05 Könyvtár 5:11 Erzsébet iskola 6:23
Schiff ház 4:07 Városközpont 5:12 Vasútállomás X 6:25
Körforgalom 4:08 Széchényi utca 5:13 Eskütér 6:26
Akácfa utca 4:10 Vasútállomás érk 5:15 Katolikus templom 6:28
Könyvtár 4:11 Vasútállomás ind 5:25 Halászkert 6:29
Városközpont 4:12 Liget Lakópark 5:28 Táncsics- Csokonai 6:30
Széchényi utca 4:13 Petőfi telep 5:30 Táncsics- Temető 6:31
Vasútállomás 4:15 Nefelejcs – Bimbó 5:31 Uszoda 6:32
Liget Lakópark 4:18 Állomás u. 5:32 Körforgalom 6:34
Petőfi telep forduló 4:20 Erzsébet iskola 5:33 Schiff ház 6:35
Nefelejcs – Bimbó 4:21 Vasútállomás X 5:35 Buszforduló 6:37
Állomás u. 4:22 Eskütér 5:36 Schiff ház 6:39
Erzsébet iskola 4:23 Katolikus templom 5:38 Körforgalom 6:40
Vasútállomás X érk 4:25 Halászkert 5:40 Akácfa utca 6:42
Vasútállomás X ind 4:35 Uszoda érk 5:42 Könyvtár 6:43
Eskütér 4:36 Városközpont 6:44
Csokonai iskola 4:38 Széchényi utca 6:45
József A – Mendei 4:39 Vasútállomás 6:47
Uszoda 4:40 Liget Lakópark 6:50
Körforgalom 4:42 Petőfi telep 6:52
Schiff ház 4:43
Buszforduló 4:45

…Mert Gyömrő fontos nekünk…