Szombati és egyéb munkaszüneti napi menetrend

Megálló Idő Megálló Idő
Uszoda 7:55 Vasútállomás ind 9:30
Körforgalom 7:56 Széchényi u 9:32
Schiff ház 7:58 Posta 9:33
Buszforduló 8:00 Könyvtár 9:34
Laktanya 8:03 Akácfa utca 9:35
Schiff ház 8:05 Körforgalom 9:37
Körforgalom 8:06 Schiff ház 9:38
Akácfa utca 8:07 Buszforduló 9:40
Könyvtár 8:08 Schiff ház 9:42
Városközpont 8:09 Körforgalom 9:43
Széchényi u. 8:11 Uszoda 9:44
Vasútállomás 8:12 Temető bejárat 9:45
Liget Lakópark 8:16 József A- Mendei 9:47
Petőfi telep forduló 8:17 Csokonai iskola 9:48
Nefelejcs – Bimbó 8:18 Katolikus templom 9:49
Állomás u 8:19 Halászkert 9:52
Erzsébet iskola 8:20 Széchényi u 9:53 Idő Idő
Eskü tér 8:21 Vasútállomás ind 9:55 10:55 11:55
Vörösmarty – Szent I 8:22 Liget Lakópark 9:59 10:59 11:59
Vasútállomás érk 8:24 Petőfi telep forduló 10:00 11:00 12:00
Vasútállomás ind 8:30 Nefelejcs – Bimbó 10:01 11:01 12:01
Széchényi u 8:32 Állomás u 10:02 11:02 12:02
Posta 8:33 Erzsébet iskola 10:03 11:03 12:03
Könyvtár 8:34 Eskü tér 10:04 11:04 12:04
Akácfa utca 8:35 Katolikus templom 10:05 11:05 12:05
Körforgalom 8:37 Halászkert 10:06 11:06 12:06
Schiff ház 8:38 Széchényi u 10:07 11:07 12:07
Buszforduló 8:40 Vasútállomás érk 10:09 11:09 12:09
Schiff ház 8:42 Vasútállomás 10:30 11:30 12:30
Körforgalom 8:43 Széchényi u 10:32 11:32 12:32
Uszoda 8:45 Posta 10:33 11:33 12:33
Temető bejárat 8:46 Könyvtár 10:34 11:34 12:34
Táncsics- Temető 8:47 Akácfa utca 10:35 11:35 12:35
Táncsics- Csokonai 8:48 Körforgalom 10:37 11:37 12:37
Halászkert 8:49 Schiff ház 10:38 11:38 12:38
Széchényi u 8:50 Buszforduló 10:40 11:40 12:40
Vasútállomás 8:55 Laktanya 10:43 11:43 12:43
Liget Lakópark 8:57 Schiff ház 10:45 11:45 12:45
Petőfi telep forduló 9:00 Körforgalom 10:47 11:47 12:47
Nefelejcs – Bimbó 9:01 Uszoda 10:48 11:48 12:48
Állomás u 9:02 Temető bejárat 10:49 11:49 12:49
Erzsébet iskola 9:03 Táncsics- Temető 10:50 11:50 12:50
Eskü tér 9:04 Táncsics- Csokonai 10:52 11:52 12:52
Katolikus templom 9:05 Halászkert 10:53 11:53 12:53
Halászkert 9:06 Széchényi u 10:54 11:54 12:54
Széchényi u 9:08 Vasútállomás érk 10:55 11:55 12:55
Vasútállomás érk 9:09

…Mert Gyömrő fontos nekünk…