Vasárnapi és ünnepnapi menetrend

Megálló Idő Megálló Idő Megálló Idő
Csokonai iskola 6:52 Katolikus templom 9:00 Buszforduló 11:00
József A – Mendei 6:53 Eskü tér 9:03 Schiff ház 11:02
Uszoda 6:55 Erzsébet iskola 9:04 Körforgalom 11:03
Körforgalom 6:57 Állomás u. 9:05 Akácfa utca 11:04
Schiff ház 6:58 Nefelejcs – Bimbó 9:06 Könyvtár 11:05
Buszforduló 7:00 Petőfi telep forduló 9:07 Városközpont 11:07
Laktanya 7:03 Liget lakópark 9:08 Széchényi utca 11:08
Schiff ház 7:05 Piac 9:09 Agora üzletház 11:09
Körforgalom 7:06 Vasútállomás X 9:11 Tulipán utca 11:10
Akácfa utca 7:07 Eskü tér 9:12 Piac 11:14
Könyvtár 7:08 Csokonai iskola 9:15 Liget lakópark 11:15
Városközpont 7:09 József A- Mendei 9:16 Petőfi telep forduló 11:16
Széchényi utca 7:11 Uszoda 9:18 Nefelejcs – Bimbó 11:17
Vasútállomás 7:12 Körforgalom 9:19 Állomás u. 11:18
Piac indul 7:25 Akácfa utca 9:20 Erzsébet iskola 11:19
Liget lakópark 7:26 Könyvtár 9:21 Vasútállomás X 11:20
Petőfi telep forduló 7:30 Városközpont 9:22 Eskü tér 11:21
Nefelejcs – Bimbó 7:31 Széchényi utca 9:23 Csokonai isk 11:24
Állomás u. 7:32 Vasútállomás 9:25 József A – Mendei 11:25
Erzsébet iskola 7:33 Piac indul 9:30 Uszoda 11:26
Vasútállomás X 7:35 Tulipán utca 9:33 Körforgalom 11:27
Eskü tér 7:36 Agora üzletház 9:35 Schiff ház 11:28
Katolikus templom 7:40 Posta 9:36 Buszforduló 11:30
Ady – Mendei sarok 7:42 Könyvtár 9:37 Laktanya 11:33
Uszoda 7:45 Akácfa utca 9:38
Táncsics temető 7:46 Körforgalom 9:39
Táncsics Csokonai 7:47 Schiff ház 9:40
Halászkert 7:48 Buszforduló 9:42
Katolikus templom 7:50 Laktanya 9:45
Eskü tér 7:52 Schiff ház 9:47
Erzsébet iskola 7:53 Körforgalom 9:48
Állomás u. 7:54 Uszoda 9:49
Nefelejcs – Bimbó 7:55 Táncsics temető 9:50
Petőfi telep forduló 7:56 Táncsics Csokonai 9:51
Liget lakópark 7:57 Halászkert 9:52
Piac indul 8:20 Széchényi utca 9:54
Vasútállomás X 8:22 Vasútállomás 9:55
Eskü tér 8:23 Piac 10:00
Vörösmarty – Szent I 8:24 Piac indul 10:20
Vasútállomás 8:30 Vasútállomás X 10:22
Széchényi utca 8:31 Eskü tér 10:23
Posta 8:33 Vörösmarty – Szent I 10:24
Könyvtár 8:34 Vasútállomás 10:30
Akácfa utca 8:35 Széchényi utca 10:31
Körforgalom 8:37 Posta 10:33
Schiff ház 8:38 Könyvtár 10:34
Buszforduló 8:40 Akácfa utca 10:35
Laktanya 8:43 Uszoda 10:38
Schiff ház 8:45 Körforgalom 10:39
Körforgalom 8:46 Schiff ház 10:40
Uszoda 8:47 Buszforduló érk 10:42
József A – Mendei 8:49
Csokonai iskola 8:50
Katolikus templom 8:51
Halászkert 8:53 X Petőfi telepi oldal
Katolikus templom 8:55

…Mert Gyömrő fontos nekünk…